esturk evden eve nakliye...

Evden eve nakliye

01 evden eve nakliyat
02 evden eve nakliye
03 Ev taşıma şirketi
04 Parça eşya taşıma
05 Asansörlü evden eve nakliyat
06 Ofis nakliyatı

esturkevdeneve.com

1
EVDEN EVE NAKLİYE NEDİR :

Şehir içinde ya da şehirlerarası evden eve nakliyat, taşınacak eşyanın türüne özel olarak farklı taşıma şekilleri ile gerçekleştirilen hizmettir. Evde yer alan her eşya ayrı bir hassasiyet ve dayanıklılık seviyesine sahiptir. Bu nedenle her eşya türü için ayrı bir taşıma planı yapılması gerekir. Çünkü evinizdeki her eşya oldukça önemli ve değerlidir. Sizin için değerli ve önemli olan eşyaları hasarsız ve kayıpsız taşıyanevden eve nakliye firmasıiş yükünüzü hafifleterek içinizin rahat olmasını sağlar. Örneğin koltukların ve dolapların pratik bir şekilde demonte edilip gidilen adreste tekrar monte edilmesi ustalıkla yapılmalıdır. Ayrıca eşyalarınızın hasarsız bir şekilde, planlandığı günde ve tarihte evinizden alınıp yeni evinize götürülmesi titiz bir çalışma süreci gerektirir. Bunun için taşınma öncesinde nakliye firması adresinize gelerek eşyalarınızı yerinde görür ve size taşıma süreci ile ilgili bilgi verir.

2
EVDEN EVE NAKLİYE NASIL YAPILIR :

Yeni adresinize taşınmadan önce eşyalarınızın hasarsız ve güvenli şekilde, kaybolmadan, kırılmadan taşınacağından emin olmanız gerekir. Mükemmel bir evden eve nakliye hizmeti için takip edilmesi gereken adımlar şu şekildedir: 1.Taşıma öncesi adreste eşyaların görülmesi ve buna uygun bir maliyet belirlenmesi, 2.Evden eve nakliyat yapılacak günün ve saatin kararlaştırılması ve bir sözleşme imzalanması, 3.Taşıma ekibinin eşya çokluğuna ve yapılacak işe göre kaç kişiden oluşacağına karar verilmesi, 4.Taşıma yapılacağı gün belirtilen adreste, belirtilen saatte bulunularak eşyaların hasar almayacak şekilde sarılıp paketlenmesi, 5.Bütün eşyaların evden hasarsız şekilde çıkarılması ve taşıma aracına (kamyona) sallanmayacak ya da devrilmeyecek şekilde yerleştirilmesi.

3
EVDEN EVE NAKLİYE SÜRECİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER :

Evden eve nakliyat hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken önemli noktalar şunlardır: 1.Demonte edilebilir eşyaların en doğru ve hasar almayacak şekilde sökülerek, çizilmesini, çatlamasını ve kırılmasını önleyecek şekilde sarılıp korunaklı bir şekilde evden çıkarılması, 2.Beyaz eşyaların gerekirse taşıma asansörü kullanarak gerekirse de taşıma ekibince doğru manevra ile evden çıkarılıp taşıma kamyonuna yerleştirilmesi, 3.Bütün eşyaların hasarsız taşınacağından emin olunması, bunun için eşyalar kamyona yerleştirildikten sonra hepsinin sabitlenmesi ve devrilmeyeceğinden emin olunması, 4.Unutulan eşya olmadığından emin olunması.

4
EVDEN EVE NAKLİYE SORUNLARI :

Evden eve nakliyat hizmetlerinde evini taşıyan birçok kişinin eşyaları kırılabiliyor ya da kaybolabiliyor. Mobilyalarda çizik oluşması gibi sorunlar en yaygın görülen taşıma hataları arasında yer alıyor. Oysaki eli bu işe yatkın, titiz ve işini layıkıyla yapan personeller sayesinde eşyalarınızın tamamı güvenli bir şekilde adresinize ulaştırılabilir. Siz de evden eve taşımacılık konusunda kusursuz bir hizmet almak istiyorsanız Estürk Nakliyat üstün hizmet kalitesiyle taşınabilir, rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

5
EVDEN EVE NAKLİYE FİYAT ARTIRMA NEDEN OLAN SEBEPLER?

Eşyanın gelen kamyonun büyüklüğüne göre çok olması, Söylenmeyen eşyalar, İlave adres değişikliği yada bir eşyanın başka bir adrese bırakılmasını istenmesi, Kömürlük yada depodan çıkan ilave eşyalar. Eşya sahibi sürekli (BENİM EŞYAM ÇOK AZ) kelimesini söyler. Eşya hesaplama 33 metreküp kamyonlara sığma oranına göre hesaplanır

6
OFİS NAKLİYATI

Estürk nakliyat her ebattaki eşyaları alacak panelvan, kamyonet, 6 teker kamyon, 10 teker kamyon ve 40 ayak tırlarımız ile alanında uzman marangozları ve güler yüzlü ekibiyle ofis taşımacılığı adı altında yıllardır hizmet vermektedir. İlk olarak taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ofisinizde ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturuyoruz. Şirket çalışanı ve yönticileri ile anlaşma sağlandıktan sonra taşıma sözleşmesi imzalanır ve taşıma tarihi belirlenir. Taşıma ve nakliyat sigortası yapıldıkdan sonra esturk nakliyat tarafından gerekli tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra belli bir düzen çerçevesinde eşyalarınız ambalajlanır uzman marangozlarımız tarafından mobilyalarınızın demonte işlemleri yapılır. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Varış yerinde yeniden eşyalarınızn montajı yapıldıktan sonra ofis taşıma işi şirket yöneticileri onayı alındıktan sonar imza karşılığı sonlandırılır. Sizlerde firmamızın kalite ve güvencesinden yararlanmak ve eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması sağlamak için hemen 0216 352 83 34 numaralı kurumsal ofis telefonumuzu arayabilirsiniz

Evden Eve Nakliyat

sık sorulan sorular ve cevapları

Order Form

New Reservation
I would like the driver to wait and take me back
I would like to go by the hours
airports
Passengers*
Luggage*
Car Seat
Passenger's Contact Info
(Maximum characters: 250. You have 250 characters left)
Payment