Ofis & Büro Taşıma

eşya paketleme

iş yeri taşımacılığı

 

Evinizi,  Ofisinizi, büronuzu, fabrikanızı, fuarınızı taşımadan önce bizden teklif almadan taşıtmayın. Üstelik %15′e varan indirimli ev , ofis taşıma fiyatlarından yararlanın.

ESTÜRK  Evden Eve Taşıma, ofis taşımacılığında bu yıla özel indirimleriyle siz değerli müşterilerimize ofis,iş yeri taşımacılığında cazip taşıma fiyat teklifleri sunmaktadır.

Ofis ve İş yeri nakliyesi deneyim  tecrübe ve hız gerektiren bir işlemidir. ESTÜRK Taşımacılık yetiştirmiş tecrübeli KADROSUYLA   her zaman sizlerin hizmetinde.

Şehir içi taşımacılık, Şehirler arası taşımacılık, Evden Eve nakliyat, Bürodan Büroya taşıma, Sigortalı Güvenli, Lüx Taşımacılık, şekline kadar karşılaşabileceğiniz tüm çözülmezlikleri çözmeye hazırız. önceden planladığınız zamanda kesinlikle oradayız.. Eşyalarınızı evden eve , şehirden şehire tecrübeli kadrolarımızla en temiz malzemelerimizle ustası, ambalajcısı, taşıyıcısı ve istifçisi ile hizmetinizdeyiz.

Bizim gayemiz müşterilerimizin taleplerini yerine getirmektir.Bize sadece taşıma isteğinizi taşıma şirketimize bildiriniz. Zamana uygun olarak değerli eşyalarınızın en iyi şekilde nasıl taşınacağını ve experini yaparak taşınma şeklini zamanını size bildiririz. Yılların deneyimi tecrübeli personelimiz ile hizmet alanımızla güvenli tek adresiyiz.  

Ofis ve İşyeri  taşıma işinde taşıma firmamızın yaptığı işlemler;

nakliyat

  • Öncelikle uzman Ekspertiz elemanımız tarafından ofisinizin gerekli tespiti yapılır.
  • Tepit işleminden sonra ofisinizin taşınma işlemi için bir fizibilite raporu hazırlanır.
  • Fizibilite raporu doğrultusunda ofisiniz için gerekli araç ve ekipmanlar sağlanır
  • Ofis ve işyeri taşıma işlemine başlanır ve sözleşme gereği anlaşılan gün ve saatte işlem tamamlanır.

anasayfa-butonu

 

şehirler arası taşımacılık, istanbul içi nakliye fiyatı, ev taşıma fiyatları Son Yazılar FriendFeed