esturk sehir dışı ev taşıma...

Şehir Dışı Ev Taşıma

Şehir dışı ev taşıma yetki belgelerimiz ile evden eve nakliyat yapmaktayız. Estürk nakliyat ile eşyalarınız kanuni sorumluklar içerinde taşıması yapılmaktadır. Sektörde şikayeti olmayan TEK evden eve nakliyat şirketiyiz.

Şehir dışı ev taşıma çalışmalarımız: esturkevdeneve.com Estürk ile eşyalarınız her daim güvende. ŞEHİR DIŞI EV TAŞIMA

Şehir dışı ev taşımcalığında şikayetlerin başında zamanlama yada zamanında eşyanın teslim edilemsi sorunu vardır. bunun nedeni büyük kamyona 2 ev eşyası birleşitrelek taşım aypılmasıdr. Bunun çözümü size özel kamyon ile sadece sizin eşyanızın taşınmasıdıdr. Yada planlamayı iyi yaparak müşteriyi eşyanın nerde olduğu ve ne zamam varış yerinde olacağı hakkında NET bilgilendirmektir. Her hafta karşılıklı şehir dışı ev taşıma seferlerimiz ile uygun fiyat için esturk nakliyatdan fiyat ve bilgi isteyebilirsiniz!

Hızlı ve istikrarlı olarak gelişmekte olan Estürk nakliyat, evden eve nakliyat sektöründeki tüm eksikleri görüp değerlendirerek kaliteli ve ekononik şartlarda şehir dışı ev taşıma hizmetleri yapmaktadır. Şehir dşı ev taşımacılığında şikayet almadan çok iyi nakliyat ve taşıma işleri yaptık. İstanbul da bir çok konut bina awm yönetimlerinden işin bitiminde etrafı da kirletmeyerek çalıştığımızdan ötürü teşekkürler almaktayız. Estürk nakliyat TC Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde ve en önemlisi tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürkün uzman personeli ve kamyon kamyonet filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacalığı yapmaktadır.

Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise, taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde depolayabiliriz.

4+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 750TL den başlamaktadır.

Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabık kalındığı tarihte ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. 0532 3753594

www.esturkevdeneve.com

Şehir dışı evden eve nakliyat

Şehir dışı evden eve nakliyat için malzemeli, ekipmanlı 55m³ mercedes axxor ve 33m³ misubishi FUSO kamyonlarımızdan eşyanızın boyutuna göre istediğinizi sevk edebiliriz..

Estürk nakliyat Estürk evden eve

ŞEHİR DIŞI EVDEN EVE NAKLİYAT İLETİŞİM

Şehir dışı evden eve nakliyat

  • Ev taşıma
  • Ofis taşıma
  1. Paketlemeli taşıma
  2. Anahtar teslim taşıma
  3. Sadece kamyon sevkiyatı

Şehir dışına evden eve nakliyat

En az 4 kişi ile eşya taşıması yapılabilir.
Şehir dışı evden eve nakliyat kamyonları çelik kasalı olmak zorundadır. Çelik kasaya sıkıca iple bağlandıktan sonra taşıma esnasında sallanamyı engeller.

Order Form

New Reservation
I would like the driver to wait and take me back
I would like to go by the hours
airports
Passengers*
Luggage*
Car Seat
Passenger's Contact Info
(Maximum characters: 250. You have 250 characters left)
Payment