esturk sehir dışı nakliye...

Şehir Dışı Nakliye

Şehir dışı nakliye için yetkili belgelerimiz ile nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olarak eşya taşımacalığı yapmaktayız. estürk nakliyat ile eşyalarınız kanuni sorumluklar içerisinde taşıması yapılmaktadır.

2020 yılında şehir dışı nakliye çalışmalarımız: esturkevdeneve.com Estürk ile eşyalarınız her daim güvende. ŞEHİR DIŞI NAKLİYE

Her hafta karşılıklı şehir dışı nakliye seferlerimiz ile uygun fiyata nakliyat için esturk evden eve nakliyat şirketimizden fiyat ve bilgi isteyiniz!

Estürk nakliyat TC Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kapalı kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürk nakliyatın uzman personeli ve kamyon filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacılığı yapmaktadır.

Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise yada taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde eşya depolama hizmet veriyoruz.

3+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 500TL den başlamaktadır.

Estürk nakliyat da ilk öncelik fiyat değildir. Şehir dışı nakliye için ilk önce fiyat soran müşteriler lütfen taşıma kalitesi ile de ilgili bilgi isteyiniz. Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabık kalındığı tarihte ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. 0532 3753594

www.esturkevdeneve.com

Şehir dışı nakliye

Şehir dışı nakliye için malzemeli, ekipmanlı 55m³ mercedes axxor ve 33m³ misubishi FUSO kamyonlarımızdan eşyanızın boyutuna göre istediğnizi sevk edebiliriz.

Estürk nakliyat Estürk evden eve

ŞEHİR DIŞI NAKLİYE İLETİŞİM

Şehir dışı nakliye

  • Ev taşıma
  • Ofis taşıma
  1. Paketlemeli taşıma
  2. Anahtar teslim taşıma
  3. Sadece kamyon sevkiyatı

Şehir dışına nakliye

Yolun kilometresine göre, eşya hacmine göre ve bina merdiven yapısına göre hesaplanmaktadır.
Fiyatlama müşterinin istediği çalışma biçimine göre şekillenmektedir. Mesela sadece kaba eşya taşıma istenebilir. Komple paketleme taşıma ve nakliyat istenebilr. Paketlemey ilave tozda olmasın diye ambaljlmada istenebilir. Dış cephe modüler asasnör ile daha hızlı bir nakliyat da isteğe bağlı oalrak çalışma yapolabirç Tüm bunlr için Estürk nakliyatn persomli sizi bilgidirmeye hazırdır.

Order Form

New Reservation
I would like the driver to wait and take me back
I would like to go by the hours
airports
Passengers*
Luggage*
Car Seat
Passenger's Contact Info
(Maximum characters: 250. You have 250 characters left)
Payment