Şehirler Arası Nakliyat

harikax

Şehirlerarası evden eve nakliyat güven ve tecrübe meselesidir. Estürk Nakliyat bu durum için müşterileri sigorta güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştirdik.

Şehirlerarası taşımacılık konusunda tecrübeli kadromuzla çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirlerarası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğruve koruması yüksek paketleme malzemesiyle paketlenmelidir. ESTÜRK nakliyat çabuk kırılabilecek eşyaları göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden yada ofisinizden demonte edilir. Taşınacağınız ev,ofiste ise tekrar montajı yapılır.

Türkiye’deki evden eve nakliyat yaptığımız başlıca  iller şunlardır. kars Balıkesir, Muğla, Afyon, Ankara,Yozgat, Sivas, Erzurum, Ağrı, Tunceli, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Iğdır, Zonguldak, Kahramanmaraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale, İstanbul, İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit Düzce, Kütahya, Eskişehir , Bolu, Amasya Adana, Hatay, Gaziantep, Kayseri, Tokat , Malatya, Konya ve daha bir çok şehire şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehire sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

arac

arac

Eşyalarınızın tümü ESTÜRK nakliyat ve sigorta şirketi sigorta güvencesi altındadır. estürk nakliyat geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak bize ulaşabilirsiniz.

anasayfa-butonu

şehirler arası taşımacılık, istanbul içi nakliye fiyatı, ev taşıma fiyatları Son Yazılar FriendFeed