Ev Taşıma Şirketi

Diğer nakliyat çeşitlerinde farkı evin içinde mobilya perde avize elbise eşya bardak tabak tv gibi eşların paketlenerek taşıma şekline verilen ünvana denir evden eve nakliyat. Evden eve nakliyat da aynı özen gösterilmeden yapılırsa buzdolabı yanlış taşınırsa kapağı ezilebilir yada motoru zarar görebilir. Kamyonu olan herkes nakliyeci olabilr ama EVDEN EVE NAKLİYAT olamaz.

Parça Eşya Taşıma

Nasıl bir elektrikçi işinin tüm detaylarını bilirse işinde başarılı olabilir. Yanlış bir şey yaparsa yangın çıkabilir yada elektriksel aydınlatma gibi bir esiklik olabilir. Parça eşya taşımacılığı yapan firmamız Estürk ile eşyla çizilmelerini önlemek için dikkatlice paketleme ve ambaljlama yapıldıktan sonra kendi kamyonlarımız ve sigortalı personelimiz ile taşıma ve nakliyat yapıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz. Evden eve nakliye burada devreye girer.

Evden Eve Nakliye

Varış yerinde kurulu teslim nakliyatın adıdır evden eve nakliyat. Varış yerinde eşyaların taşınması asanörör yada merdivneden taşıması gibi bir plan yapılıp ona göre personel çalışması gerekir. Eleman seçimi evdn eve nakliyat da çok önemlidir. Bir marngoz gelse bir dolabı 2 saatte sökemez. Ama evden ev nakliye persenli çok hızlı bir şekilde sökme takma kapaklarına numara verme gibi işleri her gün yaptığından bir maranagozdan montaj ve demoantaj konusunda daha tecrübelidir.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Dış cepheye kurulan en fazla 56 metre olan asanörlü taşıma vinçi ile eşya taşıma şeklidir. Evden eve nakliyatın en önemli bir ekipmanıdır. Balkondan yada daire pencere camı sökülerek taşıma yapılmaktadır. Estürk ile asansörlü nakliyat zahmetsiz ve sorunsuz çevre önlemleri alınarak operatör eşliğinde yapılmaktadır.

Ofis Nakliyatı

Estürk nakliyat her ebattaki eşyaları alacak panelvan, kamyonet, 6 teker kamyon, 10 teker kamyon ve 40 ayak tırlarımız ile alanında uzman marangozları ve güler yüzlü ekibiyle ofis taşımacılığı adı altında yıllardır hizmet vermektedir. İlk olarak taşıma işlemi öncesinde firmamızın eksperi sizi ofisinizde ziyaret eder ve taşınacak olan eşyaların gerekli incelemesini yapar isteklerinizin neler olduğunu yazılı olark tespit edip bir rapor oluşturuyoruz. Şirket çalışanı ve yönticileri ile anlaşma sağlandıktan sonra taşıma sözleşmesi imzalanır ve taşıma tarihi belirlenir. Taşıma ve nakliyat sigortası yapıldıkdan sonra esturk nakliyat tarafından gerekli tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra belli bir düzen çerçevesinde eşyalarınız ambalajlanır uzman marangozlarımız tarafından mobilyalarınızın demonte işlemleri yapılır. Firmamız ambalaj malzemeleri konusunda çok hassas olup A kalite ambalaj malzemeleri kullanmaktadır. Varış yerinde yeniden eşyalarınızn montajı yapıldıktan sonra ofis taşıma işi şirket yöneticileri onayı alındıktan sonar imza karşılığı sonlandırılır. Sizlerde firmamızın kalite ve güvencesinden yararlanmak ve eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması sağlamak için hemen 0216 352 83 34 numaralı kurumsal ofis telefonumuzu arayabilirsiniz

Şehirdışı Nakliyat

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

v