İstanbul Parça Eşya Nakliyat

Parça eşya taşımacılığın diğer bir adı parsiyel taşımacılık olan bu hizmet müşterilerimize kargo taşımacılığı hizmeti verir. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır.Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.Ofis eşyası,ev eşyası,yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz.Alanında uzman ve güvenilir kadromuz ile tüm eşyalarınızı istediğiniz yere belirli bir plan çerçevesinde sistemli olarak taşımaktayız.Parça taşımacılığı kargo şirketlerine emanet edilmeyecek kadar önemli bir iştir.Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma,hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Nakliyatta kesinlikle yaşanmamaktadır.

Taşınmanın kolaylaşması ve güvenliği açısından kırılacak ürünler sıkıca sarılmalı ve gerekli koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Cebecioğlu Nakliyat olarak bu süreçte yanınızda yer alarak paketlemenin sistemli ve güvenli bir şekilde yapılmasında sizlere profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Villalarda, rezidanslarda, sitelerde bulunan tüm eşyalarınızı firmamız tarafından kısa bir süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncellikle masa, dolap, kabin gibi mobilyaların alanında uzman marangozlarımız tarafından sökümü gerçekleştirilmekte ve daha sonra ambalajlama işlemleri tamamlanmaktadır. Firmamız her türlü eşyaya özel ambalajlar ile temin etmektedir. Ev taşıma personelleri, indirme, yükleme, montaj gibi uygulamalar sırasında yüklerin en küçük bir fiziksel zarara maruz kalmasını engellemektedir. Ayrıca tüm işlemler sadece alanında belirli bir uzmanlığı yakalamış olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Taşınma işlemlerinde eşyaların miktarı, taşınılacakmesafe veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.

Parça taşımacılığı kargo şirketlerine emanet edilmeyecek kadar önemli bir iştir.Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma,hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Nakliyatta kesinlikle yaşanmamaktadır.Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin,araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Bu nedenle paketlemeler tarafımızca ve özverili bir şekilde icra edilir. Eşyalarınız sizin yeni adresinizde kolaylık sağlamanız için paket bilgileri üzerine girilir.

Şehirdışı Nakliyat

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

v