Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığın diğer bir adı parsiyel taşımacılık olan bu hizmet müşterilerimize kargo taşımacılığı hizmeti verir. Firmamızda diğer tüm nakliyat faaliyetlerinde olduğu gibi parsiyel taşımacılık hizmetide sigortalı olarak yapılmaktadır.Parsiyel taşımacılıkta aklınıza gelebilecek her türlü eşyayı taşımaktayız.Ofis eşyası,ev eşyası,yeni aldığınız eşyalar farketmeksizin istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz.Şehiriçi parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde minimum 6 maksimum 10 parça eşyanızı taşıyabiliyoruz.Alanında uzman ve güvenilir kadromuz ile tüm eşyalarınızı istediğiniz yere belirli bir plan çerçevesinde sistemli olarak taşımaktayız.Parça taşımacılığı kargo şirketlerine emanet edilmeyecek kadar önemli bir iştir.Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma,hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Nakliyatta kesinlikle yaşanmamaktadır.

Geniş filomuz ile ilçeden ilçeye istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.Taşınma esnasında baş gösteren kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile sıfıra indirmekteyiz. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Bu nedenle paketlemeler tarafımızca ve özverili bir şekilde icra edilir. Eşyalarınız sizin yeni adresinizde kolaylık sağlamanız için paket bilgileri üzerine girilir.

Parça taşımacılığı kargo şirketlerine emanet edilmeyecek kadar önemli bir iştir.Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma,hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Estürk Nakliyatta kesinlikle yaşanmamaktadır.Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin,araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Şehirdışı Nakliyat

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

v