Şehirdışı Nakliyat

Şehir dışına eşya taşımaya yetkili belgelerimiz ile şehirler arası nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olarak eşya taşımacalığı yapmaktayız. estürk nakliyat ile eşyalarınız kanuni sorumluklar içerinde taşıması yapılmaktadır.

Her hafta karşılıklı şehir dışı nakliyat seferlerimiz ile uygun fiyata şehir dışı nakliyat için esturk nakliyat fiyat ve bilgi isteyiniz!

Estürk nakliyat TC Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürkün uzman personeli ve kamyon kamyonet filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacalığı yapmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise, taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde depolama hizmet veriyoruz.

2+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 400TL den başlamaktadır.

Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabık kalındığı tarihte ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. 0532 3753594

Şehir Dışı Nakliyat :

Ev taşıma

Ofis taşıma

Paketlemeli taşıma

Anahtar teslim taşıma

Sadece kamyon sevkiyatı

Şehirdışı Nakliyat

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

v