Şehirdışı Eşya Depolama

Türkiye’nin en iyi eşya depolama firması olan Estürk Nakliyat size mükemmel hizmeti garanti ediyor. Aynı zamanda uluslararası standartlarda depolama hizmeti sunabilmek için profesyonel eğitimler almış depo personellerimiz mevcuttur.

Estürk şehirlerarası taşımacılık hizmeti veren şirketimiz, İstanbul eşya depolama şirketleri içerisinde hem güvenilir, hem de en uygun fiyatlarla bu hizmeti sunan firmadır. Kurumsal bir şirket vasfı ile hizmetlerimiz, oldukça güvenilirdir. Batışehir eşya depolama hizmeti, bu hizmeti verdiğimiz ilk günden beri, sıkça müşterilerimizin firmamızdan talep etmiş olduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Bu tercih sebeplerinin başında ise, ekonomik fiyatlarla ve aynı zamanda garantili bir şekilde eşya depolama hizmetini veriyor olmamızdır.Firmamız gibi çok fazla eşya depolama şirketleri bulunmaktadır. Firmamızın diğer eşya depolama şirketlerinden farkı ise, kaliteden ödün vermeden ve hiç bir şekilde garantisiz eşya depolama yapmamasıdır. Bu durum ise otomatik olarak müşterilerimizde güven duygusunu ortaya çıkartmaktadır.

Her hafta karşılıklı şehir dışı nakliyat seferlerimiz ile uygun fiyata şehir dışı nakliyat için esturk nakliyat fiyat ve bilgi isteyiniz!

Estürk nakliyat TC Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürkün uzman personeli ve kamyon kamyonet filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacalığı yapmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise, taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde depolama hizmet veriyoruz.

Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınız için nasıl bir depolama alanı ve çalışma yapmamız gerektiğinin planlamasını yapıyoruz. Eşyalarınız depolarımızda dilediğiniz süre boyunca kalabilir.Eşyalarını depolatmak isteyenler için 7/24 takip edilebilen depolarda hizmet sunuyoruz. Bu sayede eşyalarınızı kameralı güvenlik sistemleri ile takip ederek, eşyalarınızı koruma altına alıyoruz. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçeneklerimiz sayesinde eşyalarınızı kalite standartları çerçevesinde saklıyoruz. Bu sayede fiyat konusunda zor durumda kalmadan ev eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

2+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 400TL den başlamaktadır.

Evden Eve Nakliye

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!