esturk sehir dışı nakliyat...

Şehir Dışı Nakliyat

Şehir dışına eşya taşımaya yetkili belgelerimiz ile şehirler arası nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olarak eşya taşımacalığı yapmaktayız. estürk nakliyat ile eşyalarınız kanuni sorumluklar içerinde taşıması yapılmaktadır.

2020 yılında şehir dışı nakliyat çalışmalarımız: esturkevdeneve.com Estürk ile eşyalarınız her daim güvende. ŞEHİR DIŞI NAKLİYAT

Her hafta karşılıklı şehir dışı nakliyat seferlerimiz ile uygun fiyata şehir dışı nakliyat için esturk nakliyat fiyat ve bilgi isteyiniz!

Estürk nakliyat TC Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürkün uzman personeli ve kamyon kamyonet filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacalığı yapmaktadır.

Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise, taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde depolama hizmet veriyoruz.

2+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 400TL den başlamaktadır.

Yılların bize kattığı tecrübe, her gün gelişen ve genişleyen servis anlayışımızla eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli, güvenli ve en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınız öncelikle tecrübeli eksperler tarafından ekspertiz yapılıp, taşımada ne tür bir aracın kullanılacağı ve gerekecek malzemelerin tespitinin yapılmasından sonra mutabık kalındığı tarihte ve saatte nakliyeniz iklim şartlarından etkilenmeksizin profesyonellikle gerçekleştirilir. 0532 3753594

www.esturkevdeneve.com

Şehir dışı nakliyat

Şehir dışı nakliyat için malzemeli, ekipmanlı 55m³ mercedes axxor ve 33m³ misubishi FUSO kamyonlarımızdan eşyanızın boyutuna göre istediğnizi sevk edebiliriz..

Estürk nakliyat Estürk evden eve

ŞEHİR DIŞI NAKLİYAT İLETİŞİM

Şehir dışı nakliyat

  • Ev taşıma
  • Ofis taşıma
  1. Paketlemeli taşıma
  2. Anahtar teslim taşıma
  3. Sadece kamyon sevkiyatı

Şehir dışına nakliyat

Yükleme yapıldıktan sonra ki gün yola çıkılır.
Gidilecek mesafeye göre gündüz saati müşteri ile iletişim kurulduktan sonra eşyanızın yeni yerine boşaltması yapılır.

Order Form

New Reservation
I would like the driver to wait and take me back
I would like to go by the hours
airports
Passengers*
Luggage*
Car Seat
Passenger's Contact Info
(Maximum characters: 250. You have 250 characters left)
Payment