Şehirdışı Nakliye

Evden eve nakliyat paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz. Evden eve nakliye burada devreye girer.

Şehir dışına eşya taşımaya yetkili belgelerimiz ile şehirler arası nakliyat işlerinizde çözüm ortağınız olarak eşya taşımacalığı yapmaktayız. estürk nakliyat ile eşyalarınız kanuni sorumluklar içerinde taşıması yapılmaktadır.

Her hafta karşılıklı şehir dışı nakliyat seferlerimiz ile uygun fiyata şehir dışı nakliyat için esturk nakliyat fiyat ve bilgi isteyiniz!

Estürk nakliyat TC Karayolları Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K1 - K2 - K3 yetki belgelerinin hepsine sahipdir. Çelik kasalı evden eve nakliyat kamyonları ile eşyalarınız sağlam bir şekilde tam vaktinde yeni yerine ulaşır. Estürkün uzman personeli ve kamyon kamyonet filosu ile ev eşyası, ofis eşyası taşımacalığı yapmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı yer belli değil ise, taşınmacağı yerde herhangi bir sorun varsa; eşyalarınızı firmamıza ait eşya depomuzda güvenli şekilde depolama hizmet veriyoruz.

2+1 ev eşyası depolama fiyatımız aylık 400TL den başlamaktadır.

Evden Eve Nakliye

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!