ŞEHİRLERARASI EŞYA TAŞIMA

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

ŞEHİRLERARASI EŞYA TAŞIMA

Şehirler arası eşya taşıma sisteminde günümüzde hemen hemen nakliye firmalarının %90 ' nı bu hizmeti sunabileceklerinin sözünü ve garantisini vermekteler. Ancak kendi bünyesinde günümüzdeki teknolojik hizmetlerden faydalanmayan eski yöntem ambar ve nakliyecilik sistemiyle hizmet sağlayan ve bu tür firmalardan hizmet alan insanların %50 ' si Şehirler arası Ev taşıma esnasında veya sonrasında memnuniyetsizlik duymuştur.

Sigortalı Şehirler Arası Eşya Taşıma yaptırırken dikkat edilmesi gereken hususların başında verilen hizmetin kalitesi gelir. Ürünler sizin belirlediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz adresten alınır ve belirttiğiniz adrese teslim edilir. Alanında deneyimli, kendi bünyemizde maaşlı olarak çalışan personeller ile hizmet vermekteyiz. Başta asansör olmak üzere son teknoloji ile eşyalarınızı adresinizden alıp, yeni adresinize taşıyoruz.

İnsanoğlunun yaşamında her an farklı farklı şeyler yaşanıyor. Yaşam durağan bir çizgide devam etmiyor. Nitekim taşınma da insanların yaşadığı olguların en başında geliyor. Bazen şehir içi, bazen ise şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetine gereksinim duyulabiliyor.Bazen iş amaçlı, bazen ev alınması bazen ise çok daha başka nedenlerden dolayı taşınma olgusu gerçekleşiyor. Her halükarda da tercih edilmesi gereken ise sigortalı şehirlerarası nakliye oluyor. İşte tam da bu noktada sadece İstanbul ölçeğinde değil tüm Türkiye ölçeğinde kesintisiz olarak geniş ve kaliteli araçları ile sigortalı şehirlerarası nakliye hizmeti veren Estürk Nakliyat firması devreye giriyor.

Bu bilgilerden sonra taşımacılık fiyatlarını belirleyen unsurlardan da bahsetmek gerekir ise elbette sigortalı olarak eşyalar ister ofis mobilyası olsun, ister ev eşyası ortaya buna bağlı olarak cüzi bir maliyet giriyor ama öyle abartılacak olan bir rakam değil. Rakamları belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesi arada yer alan mesafe. Bunun yanında fiyatları belirleyen diğer faktör hangi katlar arasında taşımacılık hizmet yapılabileceği. Son olarak eşya sayısına göre çalışacak personel sayısı da değiştiğinden bu olgu da fiyatları belirleyen unsurlar arasında geliyor. Ama biz firma olarak bu alanda sizlere ödeme konusunda her türlü kolaylığı gösteren, en uygun ödeme seçeneklerini sunan bir nakliyat firmasıyız.

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirler arası eşya taşıma firması

Neden özellikle sigortalı şehirlerarası nakliye yapılmalı sorusuna daha net bir biçimde açıklık getirmek gerekir ise, sonuçta taşımacılık çok fazla riskleri olan bir kavram. Bu yüzden de her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek gerekiyor. Bazen bir anlık yaşanan dikkatsizlikten dolayı kırılma vb. durumlar ortaya çıkabiliyor. Bazen çalınma, kayıp, eşyanın hasar görme durumları gibi olgular ortaya çıkabiliyor ki, tüm bu sorunlara karşı taşınan eşyaların taşınması, yaşanan sorun ne olursa olsun eşyaların güvence altına alınıyor.

Sigortalı Şehirler arası nakliyat şirketi

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza azami derecede önem gösteriyoruz. Ancak yine de işinizi garantiye almak isterseniz taşımacılık sırasında hasar gören eşyaların zararını karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz.

Profesyonel evden eve taşımacılık hizmetlerinde şehirlerarası mesafede de eşyalarınızın hasarsız taşınması için yola çıkmadan önce bütün eşyaların sabitlendiğinden emin oluyoruz. Estürk şehirlerarası nakliyat firması olarak yurt içinde uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde Türkiye’nin 4 bir yanına taşımacılık hizmeti veriyoruz.