Şehirlerarası işten işe nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi şehirlerarası başka bir adrese taşımanız gerekebilir. Bu durumda eşyalarınızı son derece hassas bir şekilde paketleyerek taşıyacak, profesyonel bir şehirlerarası nakliyat firmasıtercih etmelisiniz. Çünkü hem evinizde hem de işyerinizde kullandığınız eşyaların tamamı, sadece profesyonel nakliye firmaları tarafından eksiksiz ve hasarsız taşınabilir. Nakliye, eşya taşıma konusunda deneyimli, eşyaların sökülüp takılma işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirecek bir ekip ile yapılmalıdır. Evin durumuna göre gerektiğinde eşya asansörü kullanılması tercih edilmelidir. Kullanılacak taşıma kamyonundan, çalışılan ekibe, paketleme ve yerleştirme aşamalarına kadar her süreç, ustaca tamamlanmalıdır. Kısacası seçtiğiniz şehirlerarası nakliye firması, kuracağınız yeni düzende sizin için taşınma sürecini bir stres olmaktan çıkarmalıdır.

Güvenilir bir şehirlerarası nakliyat hizmeti için taşınma işlemi öncesinde bir tarih belirlenerek eşyaların yerinde görülmesi önemlidir. Bu sırada taşıma şartları, ücretlendirme ve kullanılacak olan taşıma kamyonu gibi detaylar belirlenerek kesin bir taşınma tarihi tayin edilir

Kaliteli bir şehirlerarası nakliye süreci şu aşamalardan oluşur :

3 ) Eşyaların sayısının not edilmesi,

2 ) Asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verilmesi,

6 ) Kilometre hesabının yapılması gibi çeşitli faktörler değerlendirilerek taşınma planı oluşturulur,

4 ) Binanın veya evin içinden ve çevresinden kaynaklı herhangi bir taşıma zorluğu bulunup bulunmadığının tespit edilmesi,

5 ) Eşyaların nereden nereye taşınacağının öğrenilmesi,

1 ) Taşıma gerçekleşmeden önce eşyaların yerinde görülmesi, Taşıma yapılacak binanın durumu, merdiven sayısı,

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirler arası nakliyat şirketi

Şehirler arası nakliyat en az 4 kişi ile ancak yapılabilir. Eşya çok olursa 4 kişi ile iş çok uzayabilir ve uzun süren işlerde personel yorulunca dikkatli çalışılması da beklenemez. Bu yüzden eşyanın yoğunluğuna göre, bina merdiven yapısına göre, eşyanın hasaslığına göre yeteri kadar personel ile şehirler arası nakliyat yapılmalıdır.

Şehirlerarası Ofis Taşıma

Ofis taşıma işi biraz daha dikkat isteyen bir iştir. Ofis eşyaları bazaen çok daha ağır olabilir. Ofis eşyalarında çelik kasa, dolap, masa, etejer, tablo, emita gibi bir çok ürün çeşitine göre paketleme yapmak gerekir. Çok ağır mazlemerli daha kalın patpat ile 2 kere sarmak gerekebir. Eşyanın çeşitine göre şehir lewr arası ofis taşımacılı esturkde.

Bir şehirler arası ofis taşıma şirketinden beklentilerinizin tam karşılığını estürk de bulabilirsiniz!. Eşyanın boyutuna göre kendi bünyesindeki kamyon kamyonet grubu ile ofis taşımacılığı esturk de. Şehirler arası ofis taşıamcılı uzun yol nakliyat olacağından dolayı eşyalar çok daha sıkı bağlanmalıdır. Plaza gibi yerlerde yükseklik merdivaen yapısına göre hesaplanarak eşyanın ne şekilde taşınacağına doğru karar verilmesi gerekir, Şehirlerarası ofis taşıma da eşyanın yeni eski cam mermer demir ahşap gibi hassasiyet durumuna göre paketleme ve amabalajlamansı yapılması çok önemlidir, Estürk ile sorunsuz şehirler arası ofis taşıma için iletişim biligilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Nakliyatı

Ofis malzemeleriniz kırılacak eşyalarınız ya da daha büyük bir iş yerine sahip sizin için değerli olan her türlü iş, araç-gereç ve malzemeleriniz kaliteli ve uygun hizmetimiz sayesinde yeni taşınacağız işyerinize en güvenli hızlı bir biçimde tarafımızdan yapılmaktadır. İşten işe nakliyat sırasında uzman çalışma arkadaşlarımız ile gün içinde her saat ve her yere kaliteli hizmet vererek alanında öncü bir firmayız. İşyerinizdeki taşınacak malzemelerin fiyatlandırması malzemelerin boyutlarına göre piyasadaki en uygun fiyatlandırma tarafımızca yapılmaktadır.

Ofis ve kurumsal taşıma işlemlerinizde bizi tercih edin ve taşınma telaşınızı bize bırakın siz müşterileriniz ve misafirlerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Gerekli olduğuğu durumlarda kullanılmak üzere ofis eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olması için dış cephe asansör hizmetimiz de bulunmaktadır. Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofis ve büronuzdaki eşyalarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Şehirler arası nakliyat şirketi

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza azami derecede önem gösteriyoruz. Ancak yine de işinizi garantiye almak isterseniz taşımacılık sırasında hasar gören eşyaların zararını karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz.

Profesyonel evden eve taşımacılık hizmetlerinde şehirlerarası mesafede de eşyalarınızın hasarsız taşınması için yola çıkmadan önce bütün eşyaların sabitlendiğinden emin oluyoruz. Estürk şehirlerarası nakliyat firması olarak yurt içinde uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde Türkiye’nin 4 bir yanına taşımacılık hizmeti veriyoruz.