Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma işleminde Türkiye'nin bütün illerinden günlük olarak parça eşya nakliyat ve taşıma hizmeti vermekteyiz. Alanında uzman ve profesyonel kadromuzla eşyalarınız hiçbir şekilde hasar görmeden istediğiniz yere taşıma işlemlerinizi firmamıza güvenle emanet edeibilirsiniz. Hertürlü nakliyat işlemi bizim işimizdir, evden eve, işten işe,asansörlü taşımacılık ve parça eşya taşımada en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlar ve daha önemlisi sözleşmeli ve sigortalı nakliyat, çünkü biz işimize ve aynı orantıda müşterimize de çok önem veriyoruz.

Şehirlerarası parça eşya naklşyiatının fiyatları belirlenirken birkaç faktör göz önünde bulundurulur. Bunlar kısaca eşyanın miktarı, binanın yapısı, kat sayısı, eşyanın yapısı (cam,mermer,ahşap vs.) ve taşınacak mesafenin uzunluğu şeklinde özetlenebilir.

Şehir dışında parça eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Küçük eşya yada kısmi eşyanızın varsa ve nakliye yapmak istiyorsanız bize mutlaka danışmalısınız. Örnegin vermek gerekirse evinizin sadece bir odasını başka bir akrabanıza yada herhangibir yere taşımak isyorusunuz. İşte biz tam burda devreye girip işin zahmetinden sizi uygun fiyata kurtarıyoruz. Şehir içi parça eşya taşımacılıkda ilk önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyetidir.

Estürk nakliyat olarak hiç bir zaman sözleşme dışında ilave ek ücret talebinde bulunmamaktayız. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili ve sigortalı taşıma işelmi yapmaktayız. Eşyalarınızı yerlerine ulaştırırken meydana gelebilecek herhangi bir kazada bütün sorumluluğu firmamız üstleniyor. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden ekibimiz tarafından balonlu poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşınma işlemini başlatıyoruz.

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirlerarası evden eve nakliyat şirketi

Tecrübeli elemanlarımız taşınma sırasında başa gelebilecek sorunları sıfıra indirmektedir. Taşınmanın yapılacağı yerin çok katlı olması bizim için problem değildir. Biz kaliteli ekipmanlar ile çalışmakta ve çok katlı binalarda asansör sistemi kullanmaktayız. Fiyatlandırma taşınacak malzemenin çokluğu, hizmetinize sunulacak araç ile doğru orantılıdır. Firmamız lojistik alanında en uygun fiyatlara sahip olup müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Kaliteli paketleme malzemeleri ve 2020 model kamyon grubu ile şehirlerarası evden eve nakliyat Estürk de.

Parça taşımacılığı kargo şirketlerine emanet edilmeyecek kadar önemli bir iştir.Diğer kargo şirketlerinde görülen eşyalara özensiz davranma,hijyenik olmama, yavaş teslim gibi sorunlar Cebecioğlu Nakliyatta kesinlikle yaşanmamaktadır.Özellikle son dönemde yaşanan COVID-19 salgını nedeniyle personellerimizin,araç gereçlerimizin aynı zamanda bize emanet ettiğiniz eşyalarınızın sterilizasyonu dünya standartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.