Şehirlerarası Taşımacılık

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

Şehirlerarası Taşımacılık

Evinizi ya da ofisinizi şehirlerarası başka bir adrese taşımanız gerekebilir. Bu durumda eşyalarınızı son derece hassas bir şekilde paketleyerek taşıyacak, profesyonel bir şehirlerarası nakliyat firmasıtercih etmelisiniz. Çünkü hem evinizde hem de işyerinizde kullandığınız eşyaların tamamı, sadece profesyonel nakliye firmaları tarafından eksiksiz ve hasarsız taşınabilir. Nakliye, eşya taşıma konusunda deneyimli, eşyaların sökülüp takılma işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirecek bir ekip ile yapılmalıdır. Evin durumuna göre gerektiğinde eşya asansörü kullanılması tercih edilmelidir. Kullanılacak taşıma kamyonundan, çalışılan ekibe, paketleme ve yerleştirme aşamalarına kadar her süreç, ustaca tamamlanmalıdır. Kısacası seçtiğiniz şehirlerarası nakliye firması, kuracağınız yeni düzende sizin için taşınma sürecini bir stres olmaktan çıkarmalıdır.

Günümüzde nakliye hizmetleri evden eve taşımacılık ofis taşımacılığı hizmetlerinin gelişmesi ile bireylere daha iyi hizmet vermek için alanında uzman kişilerle ne firmalarla çalışılması gerektiği ortadadır.

Kişilerin kendi kendilerine ya da tanıdık bağlantılarıyla gerçekleştirdikleri taşıma faaliyetleri birçok farklı sorun ortaya çıkartmakta bu da taşınan eşyaların hasar alması çizilmesi gibi sorunları beraberinde getirmektedir. Bu sorunlar arasında kırılma, kaybolma, çizilme gibi problemler sorunların başında gelmektedir.

Estürk Nakliyat olarak sizlerin eşyalarını ya da ofis malzemelerini problemsiz bir şekilde yeni taşınacağız adrese teslim etmekte ve bu süreci en iyi ve sorunsuz şekilde yönetmekteyiz. Eşyaların taşınması sürecinde eşyalarınız bizim garantimiz altındadır.

Evden eve, şehirden şehire yurtdışına hizmetlerimiz bulunduğu gibi güzel ülkemizin bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz. Estürk Nakliyat olarak taşınacak malzeme veya gidilecek yeni bir adres ayırt etmeksizin çalışmalarımızı özenli bir şekilde sürdürmekteyiz.

Geniş filomuz ile ilden ile istediğiniz zamanda kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmetlerinizi gerçekleştirmekteyiz.Taşınma esnasında ortaya çıkan kırılma çizilme kaybolma gibi sorunları uzman personelimiz aracılığı ile ortadan kaldırmaktayız. Taşınma sürecine başlamadan önce karşılıklı görüşmeler gerçekleştirilerek ilçeden ilçeye nakliyat işlemi için plan ve zamanlama ayarlanmaktadır. Bu süreçte taşınacak malzemelerinizi ve kullanılacak araçlara göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Süreci en iyi şekilde yönetmemiz için karşılıklı görüşmenin yapılmasına ve planlamaya üst düzey önem vermekteyiz. İlçeden ilçeye nakliyat sırasında ürünlerinizin paketleme süreci tarafımızca tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kırılma çizilme kaybolma gibi zararların ortaya çıkmaması için taşınma öncesinde paketleme önem arz etmektedir. Bu nedenle paketlemeler tarafımızca ve özverili bir şekilde icra edilir. Eşyalarınız sizin yeni adresinizde kolaylık sağlamanız için paket bilgileri üzerine girilir.

Paketleme sırasında kırılacak eşyalarınız koruyucu malzemeler ile özenle paketlenmektedir. Bunun yanı sıra çizilecek eşyalarınız ya da herhangi bir zarar görebilecek malzemeleriniz zararı önleyecek koruyucu malzemeler ile güvence altına alınmaktadır. Bu süreç iyi yönetildiği zaman eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesini garanti etmekteyiz. Taşınma sürecinde diğer bir dikkat edilmesi gereken nokta ise taşınma sırasında eşyaların başına gelecek zararları önlemektir.

Alanında uzman personellerimiz taşınma sırasında başa gelebilecek sorunları sıfıra indirmektedir. Taşınmanın yapılacağı yerin çok katlı olması bizim için problem değildir. Biz kaliteli ekipmanlar ile çalışmakta ve çok katlı binalarda asansörlü taşımacılık sistemi kullanmaktayız. Fiyatlandırma taşınacak malzemenin miktarı, hizmetinize sunulacak araç ile doğru orantılıdır. Firmamız lojistik alanında en uygun fiyatlara sahip olup müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

İlçeden ilçeye nakliyat sırasında büyük araç hizmeti almak bireylere daha maliyetli olacaktır. Günümüz şartlarında bireylerin maliyetlerden kaçındığını ve uygun hizmet almak istediğini farkında olduğumuz için bireylere onlara uygun araçlar sunarak hizmet kalitemizi artırmakta ve uygun fiyatlar sunmaktayız. Filomuzda bulunan küçük nakliye araçları sayesinde ofis eşyalarınızı veya daha az malzemelerinizi uygun fiyatlara nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir. Bize ulaşın ve ilçeden ilçeye yapılacak olanı nakliye hizmetini birlikte planlayalım.

Kaliteli hizmet almak için bizimle iletişime geçtikten sonra nakliye sürecinin planlamasını birlikte yapalım. Size uygun araçlarımızı belirleyelim ve taşınacak eşya ve gidilecek yere göre fiyatlandırmasını yapalım. Bizimle iletişime geçerek aklınızdaki bütün soruları sorabilir ön bilgilendirme alabilirsiniz. İlçeden ilçeye taşımacılık hizmetinde alanında tecrübeli ve uzun yıllardır hizmet veren Estürk Nakliyat olarak sizin memnuniyetinizi sağlamak için güvenli hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Bizimle ileşime geçmek için iletişim sayfamızdaki bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Paketleme aşamasından yeni taşındığınız adreste yerleştirme aşamasına kadar bütün noktalarda kaliteli hizmet vermekteyiz.

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirler arası nakliyat şirketi

Kaliteli paketleme malzemeleri ve 2020 model kamyon grubu ile şehirlerarası nakliyat estürk de.

Şehirler arası nakliyat en az 4 kişi ile ancak yapılabilir. Eşya çok olursa 4 kişi ile iş çok uzayabilir ve uzun süren işlerde personel yorulunca dikkatli çalışılması da beklenemez. Bu yüzden eşyanın yoğunluğuna göre, bina merdiven yapısına göre, eşyanın hasaslığına göre yeteri kadar personel ile şehirler arası nakliyat yapılmalıdır.

Uygun Fiyatlara Şehirlerarası Nakliye

Şehirlerarası Nakliye hizmetlerinde profesyonel firmalardan teklif almanız size en doğru rakamlarla tanışmanızda yardım eder. Gidilecek olan mesafenin uzunluğu, eşyaların sayısı, dairenin kaçıncı katta bulunduğu gibi her türlü detay fiyat teklifinde etkilidir. Kat sayısı arttıkça maliyet de artar. Asansör kullanımı söz konusu ise eşya asansörü için ayrı bir bedel fiyat teklifine yansıtılır. Şehirlerarası evden eve taşıma hizmetlerinde beyaz eşyaların doğru bir şekilde yerlerinden sökülerek kablolarına ve diğer aksamlarına zarar vermeden indirilmesi gerekir. Her bir eşya için ayrı taşıma şekillerine uygun ve özenli bir hizmet verilmesi sağlanmalıdır. Bütün bu özveriye ve taşıma koşullarına uygun olarak piyasa standartları gözetilerek verilen fiyat teklifi bütçenizi zorlamayacak rakamlardan oluşur. Estürk şehirlerarası nakliye şirketinde mutlaka size özel bir planlama ile size özel bir çözüm vardır.