Şehirlerarası Nakliyat

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

Şehirler arası nakliyat

Evinizi ya da ofisinizi şehirlerarası başka bir adrese taşımanız gerekebilir. Bu durumda eşyalarınızı son derece hassas bir şekilde paketleyerek taşıyacak, profesyonel bir şehirlerarası nakliyat firmasıtercih etmelisiniz. Çünkü hem evinizde hem de işyerinizde kullandığınız eşyaların tamamı, sadece profesyonel nakliye firmaları tarafından eksiksiz ve hasarsız taşınabilir. Nakliye, eşya taşıma konusunda deneyimli, eşyaların sökülüp takılma işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirecek bir ekip ile yapılmalıdır. Evin durumuna göre gerektiğinde eşya asansörü kullanılması tercih edilmelidir. Kullanılacak taşıma kamyonundan, çalışılan ekibe, paketleme ve yerleştirme aşamalarına kadar her süreç, ustaca tamamlanmalıdır. Kısacası seçtiğiniz şehirlerarası nakliye firması, kuracağınız yeni düzende sizin için taşınma sürecini bir stres olmaktan çıkarmalıdır.

Güvenilir bir şehirlerarası nakliyat hizmeti için taşınma işlemi öncesinde bir tarih belirlenerek eşyaların yerinde görülmesi önemlidir. Bu sırada taşıma şartları, ücretlendirme ve kullanılacak olan taşıma kamyonu gibi detaylar belirlenerek kesin bir taşınma tarihi tayin edilir

Kaliteli bir şehirlerarası nakliye süreci şu aşamalardan oluşur :

1 ) Taşıma gerçekleşmeden önce eşyaların yerinde görülmesi, Taşıma yapılacak binanın durumu, merdiven sayısı,

2 ) Asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verilmesi,

3 ) Eşyaların sayısının not edilmesi,

4 ) Binanın veya evin içinden ve çevresinden kaynaklı herhangi bir taşıma zorluğu bulunup bulunmadığının tespit edilmesi,

5 ) Eşyaların nereden nereye taşınacağının öğrenilmesi,

6 ) Kilometre hesabının yapılması gibi çeşitli faktörler değerlendirilerek taşınma planı oluşturulur,

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirler arası nakliyat şirketi

Şehirler arası nakliyat en az 4 kişi ile ancak yapılabilir. Eşya çok olursa 4 kişi ile iş çok uzayabilir ve uzun süren işlerde personel yorulunca dikkatli çalışılması da beklenemez. Bu yüzden eşyanın yoğunluğuna göre, bina merdiven yapısına göre, eşyanın hasaslığına göre yeteri kadar personel ile şehirler arası nakliyat yapılmalıdır.

Sigortalı Şehirler arası nakliyat şirketi

Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza azami derecede önem gösteriyoruz. Ancak yine de işinizi garantiye almak isterseniz taşımacılık sırasında hasar gören eşyaların zararını karşılayacağımızı taahhüt ediyoruz.

Profesyonel evden eve taşımacılık hizmetlerinde şehirlerarası mesafede de eşyalarınızın hasarsız taşınması için yola çıkmadan önce bütün eşyaların sabitlendiğinden emin oluyoruz. Estürk şehirlerarası nakliyat firması olarak yurt içinde uzun ya da kısa mesafe fark etmeksizin üstün hizmet kalitesi sunuyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde Türkiye’nin 4 bir yanına taşımacılık hizmeti veriyoruz.