Şehirlerarası Nakliye

Çözüm odaklı şehirler arası nakliyat şirketi Estürk'ün önerileri ile en iyi sonuçlar için geç kalmayın.

Şehirler arası nakliyat şirketi.Bir şehirler arası nakliyat şirketinden beklentilerinizin tam karşılığın esütrk de bulabilirsiniz!

Şehirler arası nakliye nasıl yapılmalı?

Estürk Şehirlerarası Nakliye Hizmetlerimizin Aşamaları :

Araca yerleştirme öncesinde yapılan hazırlıklar

Eşyaların araca yerleştirilmesi

Ulaştırma aşaması

Adreste eşyaların araçtan indirilip gidilen yeni eve yerleştirilmesinin sağlanması olmak üzere 4 aşama bulunur.

Bu aşamaların tamamı için profesyonel bir ekiple çalışan Estürk Evden Eve Nakliye firması, size her aşamada pratik ve güvenilir bir hizmet sunar. Hem taşınma öncesinde hem de sonrasında eşyaların boşaltılması yerleştirilmesi zaman alan bir süreçtir. Bunu işi bilen, eşyaları pratik şekilde taşıyıp yerleştiren bir ekiple yapmanın en büyük avantajı ise zamandan tasarruf etmektir. Kaliteli paketleme malzemeleri ve yeni model kamyon-kamyonetleri ile şehirlerarası nakliye Estürk de bulabilirsiniz.

Taşınma işlemlerinde herkesin genellikle yaşadığı kırılma, kaybolma ya da çatlama gibi sorunların yaşanmaması, gösterilen özveriye bağlıdır. Şehirlerarası nakliye hizmetlerinde hiçbir sorun yaşamamanız ve gittiğiniz yerde hayatınıza kaldığınız yerden devam etmeniz için Estürk Evden Eve olarak profesyonel hizmet veriyoruz.

Kurumsal ve pratik çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir şehirler arası nakliyat şirketi

Kaliteli paketleme malzemeleri ve 2020 model kamyon grubu ile şehirlerarası nakliyat estürk de.

Şehirler arası nakliyat en az 4 kişi ile ancak yapılabilir. Eşya çok olursa 4 kişi ile iş çok uzayabilir ve uzun süren işlerde personel yorulunca dikkatli çalışılması da beklenemez. Bu yüzden eşyanın yoğunluğuna göre, bina merdiven yapısına göre, eşyanın hasaslığına göre yeteri kadar personel ile şehirler arası nakliyat yapılmalıdır.

Uygun Fiyatlara Şehirlerarası Nakliye

Şehirlerarası Nakliye hizmetlerinde profesyonel firmalardan teklif almanız size en doğru rakamlarla tanışmanızda yardım eder. Gidilecek olan mesafenin uzunluğu, eşyaların sayısı, dairenin kaçıncı katta bulunduğu gibi her türlü detay fiyat teklifinde etkilidir. Kat sayısı arttıkça maliyet de artar. Asansör kullanımı söz konusu ise eşya asansörü için ayrı bir bedel fiyat teklifine yansıtılır. Şehirlerarası evden eve taşıma hizmetlerinde beyaz eşyaların doğru bir şekilde yerlerinden sökülerek kablolarına ve diğer aksamlarına zarar vermeden indirilmesi gerekir. Her bir eşya için ayrı taşıma şekillerine uygun ve özenli bir hizmet verilmesi sağlanmalıdır. Bütün bu özveriye ve taşıma koşullarına uygun olarak piyasa standartları gözetilerek verilen fiyat teklifi bütçenizi zorlamayacak rakamlardan oluşur. Estürk şehirlerarası nakliye şirketinde mutlaka size özel bir planlama ile size özel bir çözüm vardır.